Language version

  • Previous
  • Next
  • świeżość z charakterem

  • z myślą o dzieciach

  • męski świat

  • naprawdę piękna

O nas

Szwedzka firma Bio Cosmetic Sweden jest znanym i cenionym na rynkach europejskich producentem kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Macierzysta firma została założona w miejscowości Hoor w Szwecji w latach siedemdziesiątych XX wieku. Nasze wieloletnie doświadczenie, rozwijający się zakład produkcyjny, prężnie funkcjonujący dział badań i rozwoju oraz stała kontrola jakości gwarantują uzyskiwanie produktów najwyższej jakości. 
Dzięki temu odnotowujemy wzrastający popyt na nasze towary. Pragniemy być obecni w każdym domu, dając naszym klientom to co najlepsze.

Rosnąca ilość zanieczyszczeń w otoczeniu, ma negatywny wpływ na kondycję naszego organizmu. Tworząc nasze kosmetyki, dokładamy wszelkich starań, aby były bezpieczne zarówno dla użytkowników jak i dla środowiska. Ich receptury bazują na składnikach naturalnego pochodzenia – dzięki temu zapewniają włosom i skórze odpowiednią pielęgnację. Aromatyczna woń owoców, subtelne zapachy szlachetnych ziół i delikatne działanie naszych produktów, wnoszą poczucie spokoju, relaksu, świeżości i zapewniają fantastyczny nastrój każdego dnia.

Naszymi wiodącymi markami są: ProSport, Buddy & Soul, My Time, Botanical Essence, Botanic Garden i OnLine (rynek skandynawski). Na portfolio naszych produktów składają się przede wszystkim mydła w płynie, żele pod prysznic, płyny i sole do kąpieli, mleczka do ciała, deo roll on-y, kremy do rąk oraz żele i woski do stylizacji włosów. Na życzenie klienta realizujemy również produkcję marek prywatnych.