Language version

  • Previous
  • Next
  • świeżość z charakterem

  • z myślą o dzieciach

  • męski świat

  • naprawdę piękna

O nas

Szwedzka firma Bio Cosmetic Sweden jest znanym i cenionym na rynkach europejskich producentem naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Macierzysta firma została założona w miejscowości Hoor w Szwecji. Nasze 42 letnie doświadczenie, zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym, prężnie funkcjonujący dział badań i rozwoju, sekcja kontroli jakości i współpraca z międzynarodowymi specjalistami gwarantują uzyskiwanie produktów najwyższej jakości. Dlatego odnotowujemy wzrastający popyt na nasze towary. Pragniemy być obecni w każdym domu, w każdym miejscu i czasie.
W atmosferze znajduje się duża ilość zanieczyszczeń, a zatem istnieje spore prawdopodobieństwo, że Twoja skóra będzie narażona na ich negatywne działanie. Nasze kosmetyki mogą być odpowiedzią na Twoje kłopoty. Ich receptury bazują na składnikach naturalnego pochodzenia, takich jak: zioła, aromatyczne owoce, minerały, proteiny i witaminy. Gwarantują one włosom i skórze efektywną pielęgnację. Aromatyczna woń owoców, delikatne zapachy szlachetnych ziół, jak również pastelowe kolory opakowań perfekcyjnie harmonizują z barwami przyrody, spokojem, relaksem i świeżością, zapewniając fantastyczny nastrój.
Do naszych wiodących marek należą: ProSport, Botanic Garden, My Time, Exclusive Collection, Mildness, Botanical Essence i All Over, na które składają się takie kosmetyki, jak: szampony, odżywki do włosów, mydła w płynie, żele pod prysznic, płyny i sole do kąpieli, mleczka do ciała, deo roll on-y, pianki do golenia, kremy do rąk i stóp oraz żele i woski do stylizacji włosów. Każdy nasz kosmetyk charakteryzuje się unikalnymi właściwościami i działaniem.